We offer
Procces
Nustatytą dieną mūsų darbuotojas atvyksta į užsakovu nurodytą objektą. Visą reikalingą įrangą ir chemikalus darbuotojas atsiveža su savimi, užsakovui tereikia pasirūpinti prieigą prie švaraus vandens ir valomų minkštų baldų.
Tuomet darbuotojas, atliekantis cheminį valymą:
Jei reikia, sausu būdu išsiurbia apmušalą, kad ant paviršiaus neliktų dulkių.
Apdoroja apmušalus chemija, o po to atlieka giluminį valymą naudodamas atitinkamą šepetį.
Jei reikia, tam tikras dėmes apdoroja specialiais dėmių valikliais.
Išplauna apmušalą naudodamas plaunantį dulkių siurblį. Siurblio antgalyje iš vienos angos bėga vanduo, kuris iškarto įsiurbiamas į, tame pačiame antgalyje esančią, kitą angą. Tokių būdų, iš apmušalo veikiamo slėgiu ištraukiami drėgmė, užteršimai, naudojama chemija bei dulkės.
Po cheminio valymo, baldai džiūsta savaime kambario temperatūroje. Minkšti
baldai visiškai išdžiūsta per
6-8 valandas.
Why do you need it?
Dauguma žmonių nesureikšmina cheminio minkštų baldų valymo poreikio. Tačiau, ar žinote, kad panaudojus minkštus baldus ilgiau nei metus jiems būtina atlikti reguliarų giluminį
cheminį valymą? Cheminis minkštų baldų valymas padeda atsikratyti daugybės
problemų.
Visų pirma, atliekant cheminį valymą nuo sofų apmušalų pašalinamos įvairios, net riebalų dėmės, rašalas, dažai ir daugelis kitų užteršimų. Be to, cheminis valymas gali panaikinti įvairius nemalonius kvapus.
Visų antra, giluminis cheminis valymas yra būtinas žmonėms, linkusiems į alergijas ir kvėpavimo takų ligas. Dulkės ir naminių gyvūnų kailis kaupiasi ant paviršių, prasiskverbia į apmušalus ir tokiu būdu sukuriamos palankios sąlygos dulkių erkutėms atsirasti. Vidutiniškai viename čiužinyje gali gyventi iki 1 000 000 dulkių erkučių. Būtent šios erkės išprovokuoja stiprius kosulio priepuolius ir alergijos paūmėjimą, kuris apsunkina kvėpavimą.
Todėl reguliarus cheminis minkštų baldų valymas ne tik padės palaikyti švarą, bet ir teigiamai veiks Jūsų sveikatai.
Why?
Cheminis minkštų baldų valymas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis pastangų ir atitinkamų žinių.
Pirma, buitinio valymo metu apmušalus galima sugadinti, jei bus naudojamos netinkamos priemonės ar valymo būdai. Baldų valymas alkoholiu, soda, amoniaku gali neigiamai paveikti apmušalus, pvz.: jie gali deformuotis
ar išblukti, dažnai ant medžiagos gali atsirasti dėmės.
Antra, savarankiškai valant baldus neįmanoma pašalinti užteršimų iš medžiagos struktūros, o tai gali paskatinti pelėsių ir mikrobų atsiradimą bei dulkių erkučių dauginimąsi.
Taupykite savo laiką patikėdami šį darbą patyrusiems specialistams.